O nás

Před pěti lety, když jsme začínali s podnikáním my, byli jsme na to tenkrát sami a jako začínající podnikatelé jsme udělali spoustu chyb, které nás stály peníze, čas i nervy.

Chyby na začátku podnikání vás přitom leckdy mohou provázet celou dobu a zpravidla nejvíce bolí. Z každé chyby, kterou jsme udělali, jsme se ale poučili, a proto dnes již víme, jak, a hlavně s kým, správně rozjet podnikání. Jak efektivně nastavit procesy tak, aby o důležité věci bylo náležitě postaráno za minimální cenu a s minimálním úsilím.

Sami dobře víme, jak jsou začátky těžké, a proto je naším cílem, být pro začínající podnikatele silným partnerem, na kterého se budou moci ve všem od založení společnosti, přes získání oborového know-how skrze odpovědného zástupce , vedení účetnictví, tvorbu a revizi obchodních smluv až po marketing, tvorbu webových stránek, nalezení vhodného investora a zprostředkování lukrativních zahraničních zakázek na německy mluvících trzích. Podnikatelům tím rozvážeme ruce natolik, že mohou 100% času věnovat rozvoji svého podnikání, které jim vydělává peníze.

Zuzana Rudišová
Majitelka a jednatelka

Podnikatelům rozvážeme ruce...

Reference

 • “Díky za nový web i marketing. I když to nebylo hned, jak bych si původně přál, tak musím upřímně říct, že Vaše práce a má investice se začíná vyplácet, protože zakázky opravdu chodí samy. Také se přiznám, že dodnes nechápu, jak jste sehnali našeho detektiva – odpovědného zástupce tak rychle, když děláme v oboru bezpečnosti nějakou dobu a nepodařilo se nám ho najít ani za půl roku. Za mě skvělá práce!”

  Vitaliy Leva
  předseda představenstva
  www.pro-security.cz
  Reference na facebooku
 • “Tuto firmu mi doporučil kamarád, kterému sehnali garanta, udělali web a starají se o marketing. Jejich původní kalkulaci na web jsme sice přesáhli asi o 20%, ale je pravda, že za ty peníze bych ve spolupráci s Němci takto kvalitní web pro naší německou agenturu, včetně všech překladů do němčiny, opravdu nepostavil. Také mohu potvrdit, že v jednání se zahraničními partnery se opravdu vyznají, protože během dvou měsíců nám v Německu vybrali a oslovili šest partnerů, jeli na jednání, na základě naší domluvy vyjednali podmínky a přeložili mi smlouvu o spolupráci. Díky nim máme dnes v Německu již druhého velkého odběratele.”

  Martin Rubeš
  Geschäftsführer
  www.4workGmbH.de